Bussi rent

MB autorent vito

Bussi rent pakub reisijateveo ja väikebusse rendiks. Oleme endale eesmärgiks seadnud pakkuda klientidele parima hinna ja kvaliteedi suhtega busside renti. Sellest tulenevalt täiustame ja uuendame väikebusse pidevalt.

Opereerime ja rendime 10 bussi, istekohtade arvuga 5-50. Oleme aastaid tegelenud õpilasliinidega, tööliste veoga ja turmismireisidega Eestis ja välismaal. Pakume teenust ja rendime busse ka Venemaale, Ukrainasse, Türki ja Valgevenesse.

Kui vajate bussi väikesele grupile või suure firma üritusele, siis küsige julgelt pakkumist siit bussid. Bussijuhid on suurte kogemustega aastaid ja võime garanteerida, et olete bussis kindlates kätes ja jõuate sihtpunkti ning tagasi turvaliselt. Saame olla abiks reisikavade koostamisel ja majutuse broneerimisel.

Meie eesmärgiks on leida igale kliendile just talle sobiv väikebuss. Võimalusel oleme abiks ka reiside korraldamisel, jagades professionaalseid soovitusi reisiplaani koostamisel. Vajadusel saab meilt tellida ka reisisaatja või väikebussi juhita. Meie klientideks on suured ja väikesed ettevõtted nii Eestis kui ka Euroopas.

Hinnad tellimuse mahule ja kokkuleppele. Püsiklientidele soodustused.

  • Rentimiseks vajalik kaasa juhiluba ja pass/id kaart.
  • Autot saab rentida vähemalt 20 aastane ja 1 aastase juhistaaziga isik.
  • Nõutav tagatisraha 200.- EUR.

Kui auto antakse rentnikule täis paagiga, siis tuleb tagastada samuti täis paagiga.

Kui auto antakse üle puhtana, tuleb tagastada puhtana. Vastasel juhul arvatakse tagatisrahast maha auto välipesu eest 20.- EUR ja/või salongi puhastuse eest 20.- EUR. Juhul kui sõiduk vajab keemilist puhastust, tuleb rentnikul tasuda keemilise puhastuse eest 100.- EUR.

Rendiperioodil saadud trahvid kuuluvad sissenõudmisele ka tagantjärgi. Trahvid, millest rendileandjat ei teavitatud, nõutakse hiljem sisse kahekordselt.

Rendiautos on keelatud suitsetada ja tarbida alkoholi. Keelu eiramisel trahv 200.- EUR

Broneeri väikebuss siit!